За лаштунками Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка

Студенти 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із викладацьким складом завітали до Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка. Економісти заглянули за лаштунки сцени та ознайомилися із процесом господарювання в театрі.

Щоразу, приходячи на виставу, ми помічаємо вишукане вбрання на акторах та гарні декорації, що в цілому, допомагає нам зануритись в атмосферу представленої історії. Але перед тим, як ми побачимо ті декорації, над їх створенням працюють багато талановитих людей: дизайнери – вигадують макет, столяри – роблять звичайні, на перший погляд, декорації витвором мистецтва, а економісти – контролюють, щоб всі деталі, матеріали були якісними та не дорогими, адже, як нам вже відомо, фінансування дуже мале.

Наш київський театр, славиться на весь світ своїми мистецькими операми, тож навіть зараз, коли йде підготовка до турів за кордон, економісти театру вираховують вагу та розміри декорацій, реквізитів і всього, що необхідно для вистави, адже від цих параметрів залежить не тільки можливість перевезення у контейнерах, а й вартість послуг перевезення.

Щоб зменшити витрати на створення одягу, реквізитів і так далі, театр має власті швейні майстерні та дизайнерські цехи по створенню декорацій, також Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка, має склади, де зберігаються всі необхідні речі для виступів, один з них знаходиться в самому театрі.

Завершивши свою екскурсію по театру, студенти подякували працівникам за їхню гостинність та великим задоволенням, вирушили ознайомлюватися із афішами.