Виробнича практика студентів-економістів

Виробнича практика студентів спеціальності «Економіка» проходить більше ніж на п’ятдесяти підприємствах, установах, відомствах України, серед яких можна визначити такі відомі як: Апарат Верховної Ради України, Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації, Головне управління Державної казначейської служби України, Асоціація «Українська Зернова Асоціація», ПАТ «Укрсоцбанк», ПрАТ «Київводоканал», ПАТ «Кредобанк», ПАТ КБ «Приватбанк», ТОВ «Нью Фрідом» тощо.

Потрапити на такі серйозні підприємства було не зовсім просто. На деяких з них студенти проходили складний конкурсний відбір, на якому вони показали відмінні теоретичні знання і практичні навички. Наприклад, студент четвертого курсу Марфенко Станіслав, який зараз проходить практику в економічному відділі «Української зернової асоціації», успішно виконав тестове завдання перед прийняттям на практику.

Студентам другого курсу Лавренюк Анастасії, Філіпенку Назару, Бебеху Владиславу, Вишковському Олександру, Шалашову Єгору, Івашуку Максиму та студентці четвертого курсу Скитер Таїсії пощастило стати частиною Апарату Верховної Ради України. За період проходження практики їм була надана можливість ознайомитись із нормативно-правовими документами, а також провести економічні розрахунки на основі реальних статистичних даних.

Базами практики наших студентів також стали столичні філії відомих банків, де студенти освоїли специфіку банківських операцій, навчились оформлювати відповідні документи, видавати картки та кредити. Комунікації – одна з важливих складових роботи банківських працівників, а тому студенти ФЕПІТ набули практичних навичок у спілкуванні з різноманітними людьми, вирішенні кризових задач та конфліктних ситуацій.

Отже, під час виробничої практики студенти-економісти набули нових професійних навичок та фахових умінь. Отримані в реальних умовах знання стануть міцним фундаментом для розвитку їхніх професійних можливостей та забезпечать конкурентоспроможність на ринку праці.