Вручення дипломів молодшим спеціалістам

15 лютого 2018 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія, присвячена врученню дипломів випускникам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

На свято було запрошено представників Київського національного університету культури і мистецтв: декана Факультету економіки, права та інформаційних технологій Тимошенко Олену Володимирівну та співробітників ФЕПіТ Коцюбинську Катерину Іванівну та Кравчук Галину Олександрівну.

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Олена Володимирівна Тимошенко виступила перед молодими спеціалістами з вітальним словом, побажавши їм подальшого творчого та наукового зростання і запросила випускників училища до Київського національного університету культури і мистецтв для продовження навчання і здобуття вищої освіти.