Випуск 2018

Уявляєте…Вони ЦЕ зробили!

Чотири роки тому…восени...поріг КНУКіМу переступили ще дуже молоді, навіть трішки розгублені та зачаровані випускники шкіл. Хлопці та дівчата, дівчата та хлопці розбрелися по університету в пошуках своїх перших аудиторій, деканату, кафедр. А потім була перша зустріч з куратором, деканом, студентським деканом та звісно з Михайлом Михайловичем Поплавським.

Повні натхненних настанов та бажання вчитися Вони знайшли нових друзів, хтось з самого початку закохався, більшість спробували жити окремо від батьків в улюбленому гуртожитку. А далі було все і різне – посвята в студенти, день народження кафедри, день факультету, студентські вечірки, клуби, містер і місіс університет, нічні посиділки на газоні перед гуртожитком з гітарою, дні народження одногрупників у парку і продовжувати писати ще можна багато-багато.

А ми перенесемося на третій курс – ось Вони - все такі ж молоді, але багато з них уже не засиджується з гітарою, адже зранку вставати на роботу – юристом, економістом, ІТшником…Час летить і тут вже четвертий курс - Вони стали зовсім не такими, як були тієї першої осені. Поріг університету останній раз переступили вже дорослі, відважні, сміливі та розумні люди з вищою освітою. Вони – сьогодні та завтра нашої країни. Хто зна куди кожен з них попрямує вийшовши за поріг університету, але ми впевнені – у них все вдасться, Вони все зможуть і навіть більше…

Любі випускники, Університет дякує Вам за проведені роки разом з нами і завжди чекаємо Вас у гості…бо час іде, а дещо залишається незмінним..це Університет культури! Сьогодні всі з нами, сьогодні все в ажурі…А ми пішли зустрічати наших першачків! У добру путь!

Фото (частина 1) - www.leisure/gallery/vipusk-fepit