Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Новини

Випуск 2018

Випуск 2018

Уявляєте…Вони ЦЕ зробили!

    Чотири роки тому…восени...поріг КНУКіМу переступили ще дуже молоді, навіть трішки розгублені та зачаровані випускники шкіл. Хлопці та дівчата, дівчата та хлопці розбрелися по університету в пошуках своїх перших аудиторій, деканату, кафедр. А потім була перша зустріч з куратором, деканом, студентським деканом та звісно з Михайлом Михайловичем Поплавським.

    Повні натхненних настанов та бажання вчитися Вони знайшли нових друзів, хтось з самого початку закохався, більшість спробували жити окремо від батьків в улюбленому гуртожитку. А далі було все і різне – посвята в студенти, день народження кафедри, день факультету, студентські вечірки, клуби, містер і місіс університет, нічні посиділки на газоні перед гуртожитком з гітарою, дні народження одногрупників у парку і продовжувати писати ще можна багато-багато.

    А ми перенесемося на третій курс – ось Вони - все такі ж молоді, але багато з них уже не засиджується з гітарою, адже зранку вставати на роботу – юристом, економістом, ІТшником…Час летить і тут вже четвертий курс - Вони стали зовсім не такими, як були тієї першої осені. Поріг університету останній раз переступили вже дорослі, відважні, сміливі та розумні люди з вищою освітою. Вони – сьогодні та завтра нашої країни. Хто зна куди кожен з них попрямує вийшовши за поріг університету, але ми впевнені – у них все вдасться, Вони все зможуть і навіть більше…

   Любі випускники, Університет дякує Вам за проведені роки разом з нами і завжди чекаємо Вас у гості…бо час іде, а дещо залишається незмінним..це Університет культури! Сьогодні всі з нами, сьогодні все в ажурі…А ми пішли зустрічати наших першачків! У добру путь!

Фото (частина 1) - www.leisure/gallery/vipusk-fepit

 

Найближчі події

Мы в facebook