Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"

Пропонуємо Вам познайомитися з цьогорічними учасниками конкурсу "Міс та Містер Фепіт" та переглянути результати недавньої фотосесії.

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Учасниця Міс та Містер ФЕПІТ студентка третього курсу кафедри економіка Дарія Зубкова.

На наступному фото: конкурсант на звання містера ФЕПІТ Степан Баранський.

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Наступний претендент на звання "Містер ФЕПІТ 2018" Олександр Кошицький.

"Мене можна порівняти з найближчою зіркою до Землі, адже я так само як і Сонце здатен ділитись своєю енергією та позитивом всі 24 години на добу",- так охарактеризовує себе Олександр.

Наступна претендентка Катерина Горбатюк.

"Мені можуть позаздрити всі чоловіки країни ,адже в своєму складі я маю підлеглих лише дівчат з неземною красою".

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Також познайомтесяя з наступною конкурсанткою, яка вперто бореться за звання "Міс ФЕПІТ 2018" Ірина Соколова.

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

А закриває нашу неймовірну шістку конкурсантів претендент на звання "Містер ФЕПІТ 2018" Максим Івашук.