Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Новини

Тиждень ФЕПІТ

Тиждень ФЕПІТ

В Університеті культури розпочався «Тиждень Факультету економіки, права та інформаційних технологій», програма якого насичена науковими, розважальними, доброчинними, інтелектуальними і пізнавальними заходами.

Відкрила тиждень декан ФЕПІТ Вікторія Загарій, яка під час урочистого зібрання побажала всім учасникам наукових здобутків, цікавих зустрічей і набуття нового досвіду. А особисто студентам – отримати максимум цікавої та пізнавальної інформації і знань.

Продовженням відкриття і першого дня тижня стали науково-практичні заходи. Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «ІТ в соціокультурній сфері, освіті та економіці» Кафедри комп’ютерних наук була присвячена перспективам розвитку та застосування інформаційних технологій і систем в культурі, освіті та економіці.

У межах конференції відбулось пленарне засідання і робота в секціях:

 • Інформаційні технології та системи;
 • Математичне моделювання економічних і соціальних процесів та систем;
 • Стратегії розвитку економіки, культурно-освітнього і наукового простору
 • Технологія візуалізації інформації в культурі, мистецтві, освіті.

В роботі секцій науковці розглянули питання за такими напрямами:

 • Основні проблеми розвитку національної економіки;
 • Стратегії розвитку електронного культурно-освітнього простору;
 • Технології візуалізації інформації в соціокультурній сфері, освіті та економіці;
 • Міжнародний та вітчизняний досвід з трансферу знань та інформаційних технологій;
 • Математичне моделювання процесів і систем в соціокультурній сфері, освіті та економіці;
 • Інформаційні технології та системи в соціокультурній сфері, освіті та економіці;
 • Інформаційні технології та системи прийняття управлінських рішень.

Під час круглого столу Кафедри правознавства «Розвиток правової держави та громадянського суспільства» були заслухані змістовні доповіді: «Актуальні проблеми розвитку правової держави в Україні», «Поступ громадянського суспільства в Україні як основа для розбудови правової держави», «Інституалізація взаємодії державних органів на місцях, органів місцевого самоврядування та громадських організації в протидії злочинності», «Забезпечення прав осіб з особливими потребами», «Захист прав жінок в Україні: соціально-правове забезпечення», «Сучасний стан громадянського суспільства в Україні», «Становлення правової держави та громадянського суспільства в Україні», «Правові аспекти подвійного громадянства», «Причини правопорушень у суспільстві». Потому відбулась жвава дискусія, яка засвідчила актуальність порушеної теми і відвертий фаховий інтерес науковців.

Особливою подією першого дня стала виставка наукового доробку викладачів і студентів ФЕПІТ у читальній залі бібліотеки. Широкому загалу було представлено ряд наукових публікацій, якими пишаються ФЕПІТівці. Сама ж виставка буде тривати до 21-го квітня, а отже кожен бажаючий може ознайомитись із науковими працями як викладачів, так і студентів факультету.

Наступного дня учасники долучились до наукових заходів, флешмобу та доброчинного ярмарку. Тиждень ФЕПІТ триває!

Найближчі події

Мы в facebook