Спортивні перемоги викладачів

Насиченим і результативним на спортивні перемоги виявився лютий місяць для науково-педагогічних працівників Університету культури.

16 лютого відбувся чемпіонат із шахів серед викладачів вишів Печерського району столиці. Змагання проходили у спортивному комплексі Київського національного лінгвістичного університету. До складу команди гросмейстерів КНУКіМ увійшли 5 гравців: Володимир Навродський (кафедра економіки), Олег Волощук, Костянтин Ткаченко, Ігор Байда (кафедра комп’ютерних технологій) і Наталія Ковальчук (спортивний клуб КНУКіМ).

Шаховий турнір був напруженим і цікавим. Кожен учасник намагався продумати виграшний хід і загнати у глухий кут суперника. Всього 0,5 бала відділяло команду Університету культури від переможного місця, але наполегливість та інтуїція наших шахістів допомогли їм увійти до трійки найкращих.

Цього ж тижня, двома днями раніше, проходили змагання з бадмінтону. Збірна Університету культури під керівництвом старшого викладача спортивного клубу КНУКіМ Максима Супруненка виборола друге лідируюче місце.

Окрім того, команда викладачів-КНУКіМівців з волейболу здобула третє призове місце серед ВНЗ Печерського району міста Києва. Керівник збірної команди – старший викладач спортивного клубу Едуард Довгопол.

Переможницею стала і збірна науково-педагогічних працівників Університету культури із плавання, завоювавши призове командне місце під керівництвом майстра спорту України Наталії Ковальчук. До речі, кращий результат показав старший викладач спортивного клубу – Володимир Рожков.

Спортивний клуб Університету культури, усі працівники та студенти пишаються здобутками викладачів вишу і бажають їм не зупинятись на досягнутому, а також кращих показників та нових перемог.