Правознавці на практиці

У юристів продовжується практика у органах (звісно у органах державної влади). Цього разу наші першокурсники відвідали Органи реєстрації актів цивільного стану (скорочено РАЦС). Пояснювати функції РАЦСу немає потреби – всім це відомо. Кожен хоча б раз у житті відвідував це місце. Наші першокурсники теж побували там з метою побачити його у професійному ракурсі.

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Під час екскурсії ЮР-17 отримали нові знання про РАЦС. Виявляється, історія державної реєстрації шлюбів, народжень дітей та смертей на наших землях почалася лише 101 рік тому – до того часу ці функції виконувала церква. Також дізналися, що в РАЦСі щороку можна змінювати своє ім’я та прізвище та існує програма «Весілля за добу».

Фото Факультет економіки, права та ІТ.

Майбутні юристи ознайомились з порядком подачі заяви для одруження та про всі їх нюанси. Студенти особливо відмітили, що роботи у РАЦСі набагато більше, аніж здається на перший погляд – безліч державних та електронних документів, їх архівація, впорядкування і це ще далеко не все.

Отже екскурсія в РАЦС виявилась справді цікавою та інформативною. Ознайомча практика групи ЮР-17 продовжується.