Правовий театр

У своєму повсякденному житті кожна людина cтикалася із порушенням її прав. На жаль, вона не завжди розуміє, як потрібно діяти в таких ситуаціях. Наприклад:
- охоронець у супермаркеті просить показати Вашу сумку, наполягаючи на тому, що Ви щось вкрали;
- консьєржка не пускає до гуртожитку після опівночі;
- невідомі на вулиці намагаються забрати у Вас речі тощо.
Як поводитися? Що робити? Яким буде покарання? Чи можна взагалі назвати такі дії правопорушеннями?

abf1400d-4efb-4207-9e28-039a47d80dc7

На всі питання ми відповіли сьогодні, адже кафедра правознавства ФЕПІТ КНУКіМ спільно з ГО «Шоста Влада» провели культурно-освітній захід "Правовий театр", під час якого в ігровій формі розповідали присутнім студентам про їх права, розповсюджені порушення прав громадян та шляхи їх захисту.

Відео можна подивитися ТУТ.

4c08fb53-6a25-4145-ab94-a7a076027354

Від імені кафедри правознавства та ФЕПІТ КНУКіМ висловлюємо подяку представникам ГО «Шоста Влада» за культурно-просвітницьку діяльність. Надіємось на подальшу співпрацю.