Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Новини

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech

Студенти Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ продовжують знайомитись із провідними компаніями ІТ-галузі у рамках ознайомчої практики. Цього разу КНУКіМівці разом з завідувачем Кафедри комп’ютерних наук Оленою Чайковською завітали до компанії Miratech.

Miratech – міжнародна компанія у сфері розроблення програмного забезпечення та автоматизації бізнес-процесів – входить у десятку найбільших вітчизняних аутсорсерів. Має центри розробок в Україні, Польщі та Словаччині. Фірму створили в Києві 1989 року випускники Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова і за 26 років Miratech пройшла складний шлях.

Студентів гостинно зустріла віце-президент компанії Олена Жилич. Під час екскурсії вона розповіла про місію Miratech та її цінності. Окрім того, пані Олена поділилася власним досвідом навчання, побудови успішної кар’єри і дала корисні поради майбутнім ІТ-фахівцям.

Таким чином КНУКіМівці детально ознайомились із діяльністю компанії, зокрема аутсорсингом (розробкою і супроводом систем, тестуванням і забезпеченням якості, аутстафінгом); створенням і підтримкою віддалених центрів з розробки ПО; управлінням ІТ-інфраструктурою, включаючи адміністрування систем, керування мережами, технічну підтримку; регіональним обслуговуванням.

До того ж, молодь дізналась, що Miratech входить до ключових галузевих рейтингів, зокрема Global Outsourcing 100®, Global Services 100, Software 500®, and NOA’s Outsourcing Professional Awards; ТОП-5 компаній Східної Європи by the IAOP®, а також сертифікована згідно зі стандартами ISO 9001, CMM Level 3 и ISO 27001.

Після екскурсії студентська молодь мала змогу поспілкуватися з випускником Кафедри комп’ютерних наук Іваном Людвіком (support specialist middle engineering, відділ support regional), отримавши новий заряд позитивних емоцій і професійну мотивацію. Компанія Miratech виступає за здоровий спосіб життя, тому, щоб зменшити кількість випитої кави, до офісу привозять фрукти. Тож і цього разу звичний формат спілкування за чашечкою кави було замінено на більш корисну і смачну альтернативу. Та незалежно від формату результати спілкування виявились неймовірно цікавими.

Найближчі події

Мы в facebook