Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Новини

Ми – це ФЕПІТ!

Ми – це ФЕПІТ!

У межах «Тижня Факультету економіки, права та інформаційних технологій» на головній площі університету культури студенти влаштували танцювальний флешмоб «Ми – це ФЕПІТ». До запальної хореографічної композиції долучились усі охочі, адже поруч із виконавцями встояти на місці було просто неможливо.

Паралельно із флешмобом молодь організувала благодійний ярмарок «Подаруй дитині радість» за участі ФДІР, ФГРіТБ, ФРіШБ та ФЕПІТ. Усі виручені кошти підуть на добру справу. Їх витратять на необхідні речі для дітей, котрі мешкають у центрі соціально-психологічної реабілітації «Злагода» у місті Біла Церква.

Бажаючих долучитись до доброчинства виявилось чимало. У кожен виріб, представлений на ярмарку, КНУКіМівці вклали частинку своєї душі. Щоб подарувати діткам радість і зібрати чимбільше коштів, майбутні готельєри та ресторатори приготували смаколики, дизайнери створили листівки в техніці квілінг, комп’ютерні генії організували змагання з Counter-Strike та запрошували бажаючих взяти участь у грі в шахи, виголошуючи «у шахи грай – дітям допомагай».

А от чарівні панночки вишу зробили свій внесок у допомогу діткам, скориставшись послугами професійних візажистів – студентів Кафедри індустрії моди. Окрім всього, на згадку про цей день, кожен учасник зміг придбати чашку з логотипом Факультету економіки, права та інформаційних технологій.

На завершення учасники благодійного заходу написали для вихованців реабілітаційного центру теплі та щирі листівки з побажаннями, котрі склали в барвисту скриньку. Вона разом з усіма речами потрапить до білоцерківської малечі.

Сподіваємось, що результати благодійної акції змусять діток усміхатись, адже вони того дійсно варті. Творіть добро – і воно повернеться до вас сторицею.

Найближчі події

Мы в facebook