"Міс та Містер" КНУКіМ 2018

У столичному клубі Belétage пройшла найочікуваніша та найграндіозніша подія року Київського національного університету культури і мистецтв «Міс і Містер КНУКіМ 2018».

Із кожним роком конкурс стає все більш феєричним та масштабним, а учасники щоразу вражають, захоплюють і дивують своїми талантами.

У 2016 «Міс і Містер КНУКіМ» розпочав епоху абсолютної краси. 2017-ий визначив унікальних особистостей серед конкурсантів. А 2018-ий розкрив справжню внутрішню красу молоді.

Побач. Доторкнись. Спробуй. Вдихни. Почуй. «Міс і Містер КНУКіМ 2018» – краса за межею відчуттів.

Щоб позмагатись у головному конкурсі університету, кожен з учасників спочатку здобув звання міс і містера свого факультету. Таким чином було обрано 18 кращих із кращих!

Учасниками «Міс і Містер КНУКіМ 2018» стали:

• Факультет кіно і телебачення: ніжна і чарівна Валерія Полянська та привітний і проникливий Павло Мацьопа.
  • Факультет режисури і шоу-бізнесу: шалена і запальна Анна Сніткова та веселий і відкритий Віталій Ковальський.
  • Факультет журналістики і міжнародних відносин: креативна і яскрава Анастасія Іщук та елегантний і звабливий Дмитро Литвинюк.
  • Факультет дизайну і реклами: запальна і чарівна Олена Костиря та привабливий і непередбачуваний Богдан Конончук.
  • Факультет хореографічного мистецтва: граційна і неперевершена Вікторія Чеканова та чуйний і експресивний Максим Бардадим.
  • Факультет музичного мистецтва: незвичайна і непередбачувана Яна Лабунець та цілеспрямований і амбіційний Валерій Козловець.
  • Факультет соціокультурної діяльності: харизматична і прекрасна Анна Муляр та життєрадісний і творчий Олександр Секретар.
  • Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу: елегантна і неймовірна Валерія Ніколенко та харизматичний і мужній Артур Корелов.
  • Факультет економіки, права та інформаційних технологій: тендітна і мила Дар’я Зубкова та сильний і уважний Максим Івашук.

Оцінювало рівень підготовки, харизму, старанність і таланти конкурсантів високоповажне журі: голова журі – виконуючий обов’язки ректора КНУКіМ, доцент, заслужений працівник культури України Ігор Бондар; «Міс Україна-2017» Поліна Ткач; ведучий музичного каналу «М1», шоумен Андрій Чорновол; ведуча проектів телеканалу СТБ Роза Аль-Намрі; директор модельного агентства «FP model agency» Марина Скиба; коментатор, журналіст, телеведучий Тимур Мірошниченко.

До уваги зіркових суддів і глядачів були представлені: інтро – презентаційний вихід; творчий виступ – демонстрація унікальних талантів учасників; сексуальний вихід – в якому оцінювалась фізична підготовка, харизма і пластичність; вечірнє дефіле – граційні і вишукані дівчата в неповторних коштовних сукнях та мужні й елегантні хлопці у смокінгах.

Виснажливі репетиції, успіхи та невдачі, крок за кроком конкурсанти йшли до своєї мети – гідно представити свій факультет та вибороти титули міс і містера КНУКіМ.

Від чуттєвих, емоційних, креативних і неповторних виступів учасників просто перехоплювало подих. Кожен виклався на 200% і, в черговий раз, довів, що у КНУКіМ навчаються найталановитіші та найперспективніші студенти.

Зворушливим став виступ учасників «Міс і Містер КНУКіМ» минулих – 2015, 2016 та 2017-го років. Вони разом згадали як це відбувалось… як круто бути частиною такого масштабного та грандіозного проекту, переживати справжні емоції, працювати на результат і відчувати себе переможцями.

Михайло Поплавський засвідчив своє захоплення талановитою молоддю, висловив подяку команді організаторів і Студентському парламенту університету!

«Міс і Містер КНУКіМ-2018» – це мегапроект Національного університету культури і мистецтв. Масштабне святкування, яскраві учасники і шалені емоції. Краса врятує світ!» – зазначив Михайло Поплавський та виконав під шквал овацій молоді улюблені українські хіти.

Другим Віце-Містером 2018 став студент Факультету економіки, права та інформаційних технологій Максим Івашук. Другою Віце-Міс 2018 – студентка Факультету кіно і телебачення Валерія Полянська.

Звання Першого Віце-Містера 2018 здобув студент Факультету журналістики і міжнародних відносин Дмитро Литвинюк. Перша Віце-Міс 2018 – студентка Факультету хореографічного мистецтва Вікторія Чеканова.

Для оголошення Міс і Містера КНУКіМ 2018 та вручення корони на сцену вийшли переможці конкурсу 2017 року Анастасія Красуля і Денис Непорожній.

Міс та Містером Київського національного університету культури і мистецтв 2018 року стали – студентка Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валерія Ніколенко та студент Факультету режисури і шоу-бізнесу Віталій Ковальський. У подарунок кожен з них отримав від Михайла Поплавського iРhone X та поїздку на двох до Парижа.

Молодь щиро дякувала рідним, друзям, знайомим, викладачам, режисерській і організаторській групам, а також Михайлу Поплавському за віру, підтримку, шалені і незабутні емоції.