Майстер-клас з робототехніки

Студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук Факультету економіки, права та інформаційних КНУКіМ технологій стали учасниками майстер-класу з робототехніки.

На базі освітнього майданчика «Education Hub» молодь зібрала та запрограмувала своїх перших роботів і провела змагання між ними у різних конкурсах.

Робототехніка являє собою навчальний курс для усіх вікових категорій, спрямований на набуття знань із проектування, конструювання та програмування моделей з кубиків LEGO за допомогою вбудованого мікрокомп’ютера, який керує різноманітними двигунами та обробляє інформацію, що надходить від численних датчиків. Цей курс формує базові навички програмування та розуміння принципів роботи автоматизованих пристроїв.

«Education Hub» – унікальний освітній простір, що об’єднує людей зі спільними інтересами у сфері освіти. Тут можна зустріти надихаючих та неймовірно цікавих людей, відвідати лекції і майстер-класи, відмінно провести час та, за бажанням, стати частиною hub-команди.

Після майстер-класу на території «Education Hub» КНУКіМівці побували на екскурсії в студії «Винахідник», що є своєрідною школою для дітей молодшого віку. Тут маленькі вихованці навчаються програмуванню, опановують архітектуру, власноруч створюють моделі та відтворюють свої ескізи на папері.

У студії проводяться щоденні заняття, конкурси та підготовка до участі в наукових змаганнях таких, як Всеукраїнський фестиваль робототехніки «ROBOTICA», Всесвітня олімпіада із робототехніки – «WRO» та міжнародні змагання «FLL».

Участь у майстер-класі та екскурсія були надзвичайно цікавими для студентів університету культури, який активно підтримує ініціативу освітніх заходів.