Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Новини

Магістри 2017

Магістри 2017

Магістри 2017

День чергового випуску студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій промайнув досить таки не помітно. Особливо, як одна мить, він промайнув для наших магістрантів, які цього дня чекали довгих п’ять з половиною років.

 

Вони пройшли багато на своє шляху: конференції, цікаві зустрічі та знайомства, захоплюючі подорожі, різноманітні концерти і це далеко не весь перелік того, чим було насичене студентське життя наших випускників. Все це їм запамятається на довго. Будемо сподіватися, що і про свою рідну альма-матер вони будуть пам'ятати завжди. 

Саме з такими настановами до наших магістрів і звернулася декан факультету Загарій Вікторія Клавдіївна. Вона висловила свої привітання, побажавши нашим випускникам подальших успіхів на науковій ниві та у своїй професійній сфері, щоб на досягнутому вони в жодному разі не зупинялися і завжди пам'ятали слова легендарної Ліни Костенко: «Кожен фініш – це по суті старт». 

Не обійшлось і без вітальних слів завідувачів кафедр. Дотримуючись протоколу, чоловіки пропустили чарівну даму вперед, тому першою зі своїми привітальними словами виступила завідувач Кафедри комп'ютерних наук Чайковська Олена Антонівна. 

Також до слова були запрошені і завідувач Кафедри економіки Солоха Дмитро Володимирович та завідувач Кафедри правознавства Мотлях Олександр Іванович. 

Після отримання настанов та порад від адміністрації факультету, декан ФЕПІТ проголосила наказ про відрахування випускників з лав студентсва та по черзі запрошувала кожного на імпровізовану сцену для вручення бажаного диплому. 

Отримавши на руки такий бажаний документ, вже колишні студенти не забули подякувати професорсько-викладацькому складу за ці неймовірні роки та за ті знання, які вони здобули завдяки ним. 

В очах викладачів можна було побачити гордість за своїх випускників і нотки смутку, бо завжди прикро прощатися з тим, до чого вже встиг звикнути. Але на цьому життя не закінчується, а тільки набирає обертів. Випускникам хочеться побажати успіху, удачі, підкорення вершин. І вже будемо раді бачити їх в якості наших викладачів.

Найближчі події

Мы в facebook