Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"

Нещодавно, у студентів 2-го курсу кафедри економіки, разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відбувся круглий стіл на тему: «Економісти минулого та сучасності. Їх вагомий внесок в економічну історію світу».

Молодь у форматі круглого столу представляла свої доповіді про економістів, які на їхню думку, зробили найбільший вклад в розвиток економіки, як науки.

Метою круглого столу було: поглиблення знань студентів із дисципліни «Фінанси», ознайомлення із біографіями вчених з економіки та дослідження значимості їх вкладень в економіку.

Фото Olena Tymoshenko.

Так фепітівці познайомилися із такими вченими як: Франсуа Кене, Адам Смітт, Йозеф Алоїз Шумпетер, Ян Тінберг, Мілтон Фрідман, Річард Талер та інші. Під час виступів, відбувалася дискусія між студентами, головне питання, яке постійно цікавило їх це – «Чи актуальні досягнення вчених-економістів у сьогоднішніх реаліях?»

«Завдяки новому поняттю Річарда Талера «поведінкова економіка», ми можемо сказати, що саме це задасть майбутню тенденцію у розвитку економіки. Вже зараз помітно, що психологія стала рушійною силою в економічних поняттях та дослідженнях.» - висловила свою думку Пестролобова Валерія.