КНУКіМ Final Fest 2018

Наприкінці навчального року Студентський парламент КНУКіМ влаштував для молоді вишу незабутній і яскравий фестиваль.

КНУКіМ Final Fest – це щорічний університетський фестиваль, який вже встиг завоювати прихильність студентів. Адже після плідного навчання та успішного складання сесії вони мають можливість добре розважитись, чудово провести час, взяти участь у різноманітних конкурсах і в результаті отримати круті призи.

На головній площі Університету культури для студентської молоді було розміщено 12-метровий надувний батут, фотосушка із креативними світлинами студентів, а також кожен охочий міг пригоститися безкоштовною солодкою ватою, пуншем, мохіто та печивом. Розважальна програма розпочалась з караоке, де талановиті студенти проявили свої вокальні здібності, а перемогу, грошовий приз і сертифікати від спонсорів фестивалю, здобула студентка Маша Буймович.

Далі студенти змагались у танцювальному батлі, продемонструвавши першокласні хореографічні навички. Переможцем став Андрій Птіцин, який теж отримав грошову винагороду та сертифікати від спонсорів.

Також студентська молодь кожного з 9-ти факультетів долучилась до цікавої квест-гри: 1-ше місце посіла команда Факультету кіно і телебачення, вигравши призовий сертифікат на похід до квест-кімнати.

У чемпіонаті з вуличного футболу, що також входив до програми фестивалю, виборола перемогу команда Back2back.

Наприкінці Final Fest на молодь чекала концертна програма з неперевершеними та драйвовими музичними виступами студентів університету. Приємним сюрпризом від організаторів фестивалю став запуск небесних ліхтарів, під час якого кожен зміг загадати заповітне бажання.