«Кафедра правознавства запрошує на навчання»

Кафедра правознавства КНУКіМ запрошує на навчання!

Нагадуємо, що початок прийому документів 2017 з 12 липня.

Прийомна комісія нашого факультету чекатиме вас в головному корпусі КНУКіМ вул. Щорса (Є. Коновальця) 36 в ауд. 414 з 8:00 по 22:00!

Щодо вступу консультує:

Маложон Олена Іванівна +38 (063) 707-64-23

Юристи потрібні завжди. Вони забезпечують безпеку підприємницької діяльності, допомагають у вирішенні цивільних спорів і при проведенні кримінальних процесів. Дані фахівці незамінні і постійно потрібні.

Юрист може працювати в різноманітних юридичних інстанціях, наприклад: прокуратурі, Міністерстві юстиції, національній поліції, органах судової влади, в структурі органів центральної виконавчої влади та місцевого самоврядування, на будь-яких комерційних підприємствах. Також в юридичних компаніях або самостійно займатися адвокатською діяльністю чи працювати нотаріусами. У сфері науки та освіти.

Сама по собі професія юриста вже вважається престижною. Вони користуються повагою і мають у своєму розпорядженні масу переваг у суспільстві. Юристи мають можливість стрімкого кар'єрного зросту. Більшість провідних і високооплачуваних посад вимагають наявності саме юридичної освіти.

Так, почавши свою кар'єру, ви в результаті, шляхом наполегливої праці і постійного самовдосконалення, можете вирости до Генерального прокурора або Судді Верховного суду. Для цього важливо мати бездоганну репутацію, успішні гучні справи і докладати багато зусиль.