«Кафедра економіки запрошує на навчання»

Кафедра економіки входить до складу факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ та здійснює підготовку економістів за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр».

Прийомна комісія нашого факультету знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. Є. Коновальця (Щорса) 36, ауд. 413

Графік роботи: з 8 по 20 годину.

Щодо вступу консультує:

Солоха Дмитро Володимирович +38 (050) 600-82-15

Ми допоможемо Вам розібратися в питаннях вступу та подати документи.

Запорукою якості навчального процесу є високопрофесійні науково-педагогічні працівники з великим досвідом практичної роботи у різних сферах економічної діяльності. Студенти мають змогу не лише отримати якісну теоретичну базу, але й перейняти практичний досвід загалом, та зокрема у формі спілкування з провідними економістами України, мають змогу відвідувати органи державної влади та управління (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Міністерство фінансів України, НБУ тощо).

Щороку студенти проходять практику економічного спрямування для закріплення отриманих знань практичними навичками, що також дає можливість зарекомендувати себе у відповідній установі та отримати професійні зв’язки, які безумовно знадобляться у майбутньому. Цьому сприяє налагоджена університетом мережа проходження студентами стажування і практики в органах державної влади і місцевого самоврядування, в економічних підрозділах суб’єктів господарювання.