Інформація для абітурієнтів 2018

ЗНО необхідні для вступу:

2. Математика
3. Іноземна мова або географія ( на вибір) Право
2. Історія України
3. Іноземна мова або математика ( на вибір) Комп'ютерні науки та інформаційні технології
2. Математика
3. Іноземна мова або фізика ( на вибір)

Коефіцієнти для підрахунку конкурсного балу:
1)Економіка: укр. мова - 0.25, математика - 0.4, іноземна мова або географія - 0.25, бал атестата - 0.1;
2)Право: укр. мова- 0.4, історія України - 0.25, математика або іноземна мова - 0.25, бал атестата - 0.1;
3)Комп'ютерні науки та інформаційні технології: укр. мова - 0.25, математика - 0.4, фізика або іноземна мова - 0.25, бал атестата - 0.1. Розрахунок конкурсного (рейтингового) бала абітурієнта Коди спеціальностей:
ненеонео081 Право
051 Економіка
122 Комп'ютерні науки Допомога онлайн реєстрації вступника  В Університеті культури з 12 липня розпочне роботу Центр подачі документів на вступ до закладів вищої освіти України.
Професійні консультанти допоможуть абітурієнтам подати електронну заяву на вступ до будь-якого університету.
Для подачі електронної заяви необхідно надати документи:
- сертифікати ЗНО;
- атестат або диплом (оригінал або його завірена копія);
- додаток до атестата або диплома (оригінал або його завірена копія);
- копії паспорта, ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) та оригінали зазначених документів для їх засвідчення;
- 6 кольорові фотокартки 3х4 см.

- медична довідка не потрібна!!!
d8228bfa-f564-4118-88d2-54d62febe9a9
Представники центру також надають безкоштовні консультації для вступників з приводу оформлення електронних заяв та щодо проходження творчого конкурсу. Центр подачі документів на вступ знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36.
Запрошуємо всіх абітурієнтів України!