В Університеті культури провели III Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

Захід покликаний привернути увагу студентів, аспірантів, викладачів українських і закордонних вишів до актуальних питань економічного і культурного розвитку України.

Розпочав пленарне засідання почесний президент Університету культури, доктор наук, професор Михайло Поплавський:

«Сьогодні економічна ситуація в Україні вимагає нестандартних швидких рішень.

Ми прийняли ефективну економічну модель функціонування університету. Це антикризовий менеджмент в дії!

Впевнений, протягом міжнародної конференції консолідовано будуть прийняті важливі рішення щодо культурного та економічного розвитку України і позиціонування її у світі».

Дискусії на секційних засіданнях проводились у 7 напрямках:

• «Теоретичні та творчі проблеми розвитку мистецтва в сучасних умовах»;
  • «Економічна і культурна дипломатія, їх інформаційний супровід і наповнення»;
  • «Індустрія гостинності як важливий чинник економічного та соціально-культурного розвитку регіонів України»;
  • «Особливості публічного управління та адміністрування: інновації та перспективи розвитку»;
  • «Право та культура: проблеми їх взаємодії та нормативно-правове забезпечення»;
  • «Економіка сталого розвитку: підприємство, регіон, країна»;
  • «Сучасні проблеми і перспективи розвитку теорії та практики менеджменту».

Учасники протягом заходу обговорили політичні, економічні, соціальні та культурні аспекти розвитку України. Результати обговорень викладені в 5-ти томах однойменної збірки наукових тез. Матеріали містять підсумки наукових досліджень провідних учених України та країн-учасниць, а також доробки докторантів, аспірантів і магістрантів.

По завершенні III Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії» учасники отримали сертифікати.