Дні відкритих дверей у КНУКіМ

Дні відкритих дверей у КНУКіМ в самому розпалі і саме тому Факультету економіки, права та інформаційних технологій в черговий раз приємно зустрічати у своїх стінах випускників шкіл, училищ та коледжів з усієї України.

Абітурієнти мають унікальну нагоду особисто поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, побувати в навчальних аудиторіях та зробити правильний вибір на шляху до омріяної професії.

Випускники шкіл, успішно склавши ЗНО, зможуть обрати для себе такі спеціальності як: "Юрист", "Економіст", "Фахівець з комп'ютерної графіки (дизайну)".

А цьогорічні випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» мають можливість вступу на обрану спеціальність одразу на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО. Консультації проводяться в 102 аудиторії корпусу №2. Дружня сім'я ФЕПІТ чекає саме на ТЕБЕ!