Для абітурієнтів. . .від випускника /message/

Корпоративний юрист. Справжній професіонал. Людина, що закохана у свою професію, а професія у неї. Випускник кафедри "правознавства" КНУКіМ та просто крута особистість  - Олександр Сіроштан розповідає про кафедру для майбутніх вступників

"КНУКіМ. У кожного, хто чує цю абревіатуру виникають різні асоціації. В когось, цілком заслужено, з прізвищем почесного президента університету Михайлом Михайловичем Поплавським, в когось з вузом, де танцюють та співають. Звісно ж не без цього. Проте, серед безлічі інших не мало важливих напрямків, тут готують ще й юристівЩоправда кафедра правознавства переживає не найкращі часи, зокрема й через зменшення державного замовлення на правників, та період стагнації професії в цілому. Та команда професіоналів, що люблять свою справу, на чолі з завідувачем кафедри, доктором юридичних наук, професором Олександром Івановичем Мотляхом, роблять все можливе для того, щоб кожен, ще зовсім юний та не впевнений в собі абітурієнт, що переступає поріг альма-матері, з гордістю носив звання юриста, та випускника КНУКіМ.

Як їм це вдається?! В першу чергу - це велика родина, де відносини будуються на взаємоповазі один до одного. У викладача та студента з першого дня знайомства зароджуються теплі дружні стосунки. Тому і спілкування відбувається на рівних. В такому форматі й працювати легше і матеріал засвоюється краще. Тим паче на лекціях теоретичний матеріал викладачі підкріплюють власним досвідом, або яскравими практичними моделями, тому дисципліни освоюються не складно.

Окрім здобуття фахової освіти, університет дає студентам змогу всебічно розвиватися, залучаючи їх до різноманітних проектів, де вони можуть реалізувати свій потенціал та випробувати власні сили. Тут також надзвичайно цінується креативність мислення та бажання творити. Маєте ідею - ділитеся нею і вам обов’язково допоможуть її реалізувати. В межах розумного звісно ж. І головне вірити в себе та свою ідею. Бо ж як любить повторювати Батько: «Скромність – це найкоротший шлях до невідомості».

Особисто я вдячний долі за можливість бути частиною цієї великої та дружної родини. І якби мені випала нагода вибирати між КНУКіМ та будь-яким іншим вузом, я б не вагаючись обрав КНУКіМ.

Якщо ти ще маєш сумніви вступати чи не вступати?! Раджу спробувати. І ти обов’язково не пошкодуєш про це."
18620120_1305910246153189_4659893462421406475_n