CODE Summer School

Сьогодні розпочався освітній проект для дітей та підлітків CODE Summer School, який організовано ІТ-асоціацієй України.

Кафедра комп'ютерних наук КНУКіМ другий рік приймає участь у цьому мегакрутому проекті. Проект CODE Summer проходить завдяки надійним партнерам: EPAM Ukraine, Luxoft Ukraine, SoftServe, Valtech Ukraine, GlobalLogic Ukraine, Daxx, DataArt, Svitla Systems.
Підтримку надають: Міністерство освіти і науки України, Комітет з питань інформатизаці і зв'язку Верховної Ради України, Київська міська державна адміністрація - КМДА, ITVDN, Українська академія лідерства.

Цілі заходу:

Навчити програмістів школярів, учасників школи.
Дати можливість познайомитися і поспілкуватися в неформальній обстановці школярам зі студентами ІТ спеціальностей і вже досвідченими представниками ІТ компаній.
Дати можливість зрозуміти дітям, які є особливості роботи в сфері ІТ, і зробити правильний вибір на шляху до заповітної професії.
У липні-серпні в рамках програми навчання, крім лекційних занять, учні мають можливість зануритися в атмосферу роботи програміста, відвідати офіси провідних ІТ компаній України, спробувати свої сили в створенні власного проекту, навчитися працювати в команді, розробляючи програми, сайти: концепція їх дизайну і архітектури, створення гри і веб-додатки.

6635af53-b1e2-46e9-b1ae-b83155ebd9f9

Тривалість проекту - 5 тижнів:  заняття в групах, тренінги та екскурсії в офіси ІТ компаній.Захист проектів, конференція по завершенню школи та нагородження призерів.