«CODE Summer: First step in IT» обрав переможців

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який успішно функціонує вже 4 роки завдяки Асоціації «Інформаційні технології України».

Протягом липня та серпня 90 учасників мали можливість навчатися програмуванню та втілити власні креативно-технічні задуми в реальність. Створення командного проекту проходило під керівництвом досвідчених спеціалістів IT-галузі на базі трьох вишів: Київського національного університету культури і мистецтв, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Обирали кращі учнівські роботи представники ІТ-компаній SoftServe, Svitla Systems, Valtech та, звичайно, організатори конкурсу. Оцінювання проводилось за такою шкалою: максимальна кількість балів за технічну складову – 50, за оформлення інтерфейсу проекту та його доступність для користувача – 25 балів і за презентацію та виступ розробників – також 25.

У трійку кращих увійшов проект «BrainTrain», куратором якого був асистент Кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ Костянтин Ткаченко. Його учні створили наукову Інтернет-платформу, котра дає змогу користувачам здобувати нові знання в різних галузях і перевіряти їх за допомогою спеціальних тестів. Особливістю проекту є можливість не лише проходити тести, а й самому додавати їх на сайт.

«Розвивайте та вдосконалюйте професійні навики. Створюйте й надалі власні новітні проекти та презентуйте їх на всесвітньому рівні», – побажав юним програмістам Костянтин Ткаченко.

Завітала на церемонію нагородження завідувач Кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ Олена Чайковська, якій організатори «CODE Summer: First Step in IT» вручили подяку за підтримку ІТ-проекту.

Вона привітала переможців із фіналом літньої школи програмування, зазначивши, що учасники обрали новий шлях, який дозволить їм змінювати себе й країну на краще.

Звернувшись до представників школи асоціації «ІТ-Ukraine» та соціально відповідальних ІТ-компаній, Олена Антонівна акцентувала важливість альянсу бізнес-освіта-молодь і пригадала слова Стіва Джобса, про те, що «…в Apple переконані, одних технологій недостатньо… тільки альянс технологій з мистецтвом і гуманітарними знаннями приносить результат і змушує наші серця співати».

Наприкінці урочистості організатори ІТ-школи відзначили високу професійність кураторів ІТ-проектів, які допомогли своїм учням успішно впоратись з поставленими завданнями та викликами, і звісно ж, здобути перемогу.