Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Перегляд кінострічки «12 розгніваних чоловіків»
  • 28 вересня 2017

Перегляд кінострічки «12 розгніваних чоловіків»

З ініціативи викладача кафедри правознавства Василя Івановича Ткаченка відбувся кіновечір на ФЕПіТ!

«CODE Summer: First step in IT» обрав переможців
  • 09 вересня 2017

«CODE Summer: First step in IT» обрав переможців

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який успішно функціонує вже 4 роки завдяки Асоціації «Інформаційні технології України».

«CODE Summer:First step in IT» у КНУКіМ
  • 01 вересня 2017

«CODE Summer:First step in IT» у КНУКіМ

У цьому році Київський національний університет культури і мистецтв, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка долучилися до реалізації освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який організовує Асоціація «Інформаційні технології України» вже протягом 4 років. Захід проводиться за підтримки всесвітньовідомих IT- компаній: EPAM Systems, Miratech, GlobalLogic та інших.

«Кафедра економіки запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра економіки запрошує на навчання»

Кафедра економіки входить до складу факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ та здійснює підготовку економістів за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр».

«Кафедра комп'ютерних наук запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра комп'ютерних наук запрошує на навчання»

Кафедра КН запрошує на навчання за кваліфікацією «Фахівець з комп’ютерної графіки (дизайну)» та «Фахівець з інформаційних технологій»

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»

Кафедра правознавства КНУКіМ запрошує на навчання!

«Приймальна комісія»

«Приймальна комісія»

Нагадуємо, що початок прийому документів 2017 з 12 липня. Прийомна комісія нашого факультету зустрічає абітурієнтів!)

Ми – це ФЕПІТ!
  • 21 квітня 2017

Ми – це ФЕПІТ!

У межах «Тижня Факультету економіки, права та інформаційних технологій» на головній площі університету культури студенти влаштували танцювальний флешмоб «Ми – це ФЕПІТ».

Тиждень ФЕПІТ
  • 20 квітня 2017

Тиждень ФЕПІТ

В Університеті культури розпочався «Тиждень Факультету економіки, права та інформаційних технологій», програма якого насичена науковими, розважальними, доброчинними, інтелектуальними і пізнавальними заходами.

Майстер-клас з робототехніки
  • 28 березня 2017

Майстер-клас з робототехніки

Студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук Факультету економіки, права та інформаційних КНУКіМ технологій стали учасниками майстер-класу з робототехніки.

Університет культури – міжнародна освітня платформа ІТ-інновацій
  • 14 березня 2017

Університет культури – міжнародна освітня платформа ІТ-інновацій

КНУКіМ – став організаційною платформою для проведення засідання Ради IFIP (Міжнародної федерації з обробки інформації).

Дні відкритих дверей у КНУКіМ
  • 18 лютого 2017

Дні відкритих дверей у КНУКіМ

Дні відкритих дверей у КНУКіМ в самому розпалі і саме тому Факультету економіки, права та інформаційних технологій в черговий раз приємно зустрічати у своїх стінах випускників шкіл, училищ та коледжів з усієї України.

Магістри 2017
  • 18 лютого 2017

Магістри 2017

Практика у самому серці Національного банку Україні
  • 05 лютого 2017

Практика у самому серці Національного банку Україні

Студенти 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки відвідали Національний банк України.

За лаштунками Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка
  • 05 лютого 2017

За лаштунками Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка

Студенти 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із викладацьким складом завітали до Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка.