Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Як стати успішним
  • 22 грудня 2016
  • 545

Як стати успішним

Кафедра економіки ФЕПІТ зогранізувала для студентів 1-го курсу зустріч із підприємцем, директором бізнес-школи, президентом благодійного фонду та громадської організації «Точка опори» Іваном Жураковським

Кабінет Міністрів України
  • 18 грудня 2016
  • 567

Кабінет Міністрів України

Студентам 1-го курсу разом з професорсько-викладацьким складом Кафедри економіки ФЕПІТ вдалося побувати на екскурсії владними коридорами

Економіка сфери послуг: як, що і для чого?
  • 17 грудня 2016
  • 527

Економіка сфери послуг: як, що і для чого?

У рамках ознайомчої практики студенти 1-го курсу Кафедри економіки відвідали готель «Holiday Inn Kiev», який входить у міжнародну мережу InterContinental Hotels Group.

Відвідування першокурсниками Київської міської державної адміністрації
  • 544

Відвідування першокурсниками Київської міської державної адміністрації

Першокурсники Кафедри правознавства та Кафедри економіки ФЕПІТ завітали до Київської міської державної адміністрації.

Роль обліку й аудиту в підприємницькій діяльності
  • 534

Роль обліку й аудиту в підприємницькій діяльності

В рамках ознайомчої практики для студентів 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій відбулась лекція від директора “Аудиторської фірми КМК” Раїси Камінської.

Всеукраїнський тиждень права 2016
  • 616

Всеукраїнський тиждень права 2016

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права та до Міжнародного дня прав людини Кафедрою правознавства було організовано майстер-класс “Права та свободи людини і громадянина”.

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу
  • 14 грудня 2016
  • 609

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу

Студенти групи КН-26 Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ із задоволенням приступили до своєї ознайомчої практики.

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.
  • 12 грудня 2016
  • 551

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.

Студенти-першокурсники факультету економіки, права та інформаційних технлологій поринули у захоплюючу подорож найбільшою пивоварню Європи ПАТ "Оболонь".

Міжнародний день студента
  • 18 листопада 2016
  • 553

Міжнародний день студента

З нагоди Міжнародного дня студента на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбувся грандіозний концерт.

Американський досвід для українських студентів
  • 15 листопада 2016
  • 494

Американський досвід для українських студентів

До студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ завітали досвідчені керівники та цікаві спікери з Америки – Wayne Morris і Mark Frics.

Знайомство другого курсу юристів із судочинством
  • 08 листопада 2016
  • 541

Знайомство другого курсу юристів із судочинством

Знайомство другого курсу юристів із судочинством Сьогодні у рамках вивчення курсу «Судова риторика» студентам запропонували змоделювати справжнє судове засідання. Ініціатором практичного заняття стала викладач факультету Маложон Олена Іванівна.

Група ЮР-15 на куражі!
  • 08 листопада 2016
  • 522

Група ЮР-15 на куражі!

Група ЮР-15 на куражі! Прямо під першим снігом студенти провели культурно-оглядові прогулянки старим і сучасним Києвом.

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас
  • 540

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас

Сьогодні все стає мобільним: сайти, гаманці, пошта, спілкування. Для того, щоб допомогти бажаючим стати «мобільними» і навчитися створювати додатки для Android, GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас, який відвідали студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ КНУКіМ разом зі своїм куратором Костянтином Ткаченком.

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»
  • 536

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»

На Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбулась зустріч із директором Міжнародного PR-агенства «Pleon Talan» – Катериною Москаль (Лаврищевою).

• 480

3 листопада 2016 року в рамках кураторської години студенти першого курсу групи ЮР-46 спеціальності «Право» факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКІМ відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та Музей історичних коштовностей України.