Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Знайомство другого курсу юристів із судочинством
  • 08 листопада 2016
  • 531

Знайомство другого курсу юристів із судочинством

Знайомство другого курсу юристів із судочинством Сьогодні у рамках вивчення курсу «Судова риторика» студентам запропонували змоделювати справжнє судове засідання. Ініціатором практичного заняття стала викладач факультету Маложон Олена Іванівна.

Група ЮР-15 на куражі!
  • 08 листопада 2016
  • 513

Група ЮР-15 на куражі!

Група ЮР-15 на куражі! Прямо під першим снігом студенти провели культурно-оглядові прогулянки старим і сучасним Києвом.

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас
  • 528

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас

Сьогодні все стає мобільним: сайти, гаманці, пошта, спілкування. Для того, щоб допомогти бажаючим стати «мобільними» і навчитися створювати додатки для Android, GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас, який відвідали студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ КНУКіМ разом зі своїм куратором Костянтином Ткаченком.

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»
  • 525

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»

На Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбулась зустріч із директором Міжнародного PR-агенства «Pleon Talan» – Катериною Москаль (Лаврищевою).

• 467

3 листопада 2016 року в рамках кураторської години студенти першого курсу групи ЮР-46 спеціальності «Право» факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКІМ відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та Музей історичних коштовностей України.

Технологічний пакт-2020
  • 27 жовтня 2016
  • 505

Технологічний пакт-2020

Студенти Кафедри комп’ютерних наук із куратором Катериною Коцюбівською взяли участь у роботі круглого столу «Технологічний пакт-2020 в Нідерландах: можливості для України».

Бізнес і університети
  • 26 жовтня 2016
  • 524

Бізнес і університети

Завідувачі кафедр культурно-дозвіллєвої діяльності і комп’ютерних наук Ірина Петрова та Олена Чайковська, а також викладачі КНУКіМ взяли участь у Національному форумі «Бізнес і університети».

Досліджуємо ІТ-інновації
  • 26 жовтня 2016
  • 526

Досліджуємо ІТ-інновації

В умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій і впровадження комп’ютерної техніки в різні сфери людської діяльності абсолютно природньо спостерігати за розвитком інновацій у медичній сфері, в якій все частіше використовують сучасні програмні засоби діагностики та лікування.

«Особистий бюджет: від теорії до практики»
  • 25 жовтня 2016
  • 503

«Особистий бюджет: від теорії до практики»

Бізнес-тренер Platinum Bank Україна Наталія Дорошенко провела майстер-клас з фінансової грамотності для студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ, навчивши молодь правильно розпоряджатися своїми грошима.

Давньоукраїнські манускрипти – повернення в культурний простір
  • 24 жовтня 2016
  • 529

Давньоукраїнські манускрипти – повернення в культурний простір

Студенти Факультету економіки, права та інформаційних технологій відвідали виставку у Верховній Раді України на тему: «Нове життя історико-культурної спадщини. Збереження і захист культурних цінностей: виклики та загрози»

«Філософські аспекти права, економіки та IT-технологій»
  • 20 жовтня 2016
  • 505

«Філософські аспекти права, економіки та IT-технологій»

На Кафедрі філософії КНУКіМ з нагоди 45-річчя створення відбулась студентська науково-практична конференція на тему: «Філософські аспекти права, економіки та IT-технологій».

День серця
  • 04 жовтня 2016
  • 511

День серця

Студенти Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ приєдналися до відзначення Всесвітнього дня серця.

Нова енергія найбогемнішого ФЕІТ
  • 13 жовтня 2015
  • 501

Нова енергія найбогемнішого ФЕІТ

Під звуки університетського гімну ведучі Таіса Васильєва та Едвард Албу радо привітали всіх ФЕІТІвців із поповненням на факультеті, а юних першокурсників із завершенням безтурботного дитинства і початком самостійного періоду в їхньому житті та офіційним входженням в дружню і велику родину – Факультет економіки та інформаційних технологій.

Майстер-клас від американських бізнесменів
  • 07 жовтня 2015
  • 598

Майстер-клас від американських бізнесменів

Міжнародний студентський бізнес-клуб КНУКіМ (ISBC KNUKiM) провів своє перше засідання в новому навчальному році.

Крос-культурний менеджмент та управління інноваціями
  • 01 жовтня 2015
  • 585

Крос-культурний менеджмент та управління інноваціями

До Київського національного університету культури і мистецтв на Факультет економіки та інформаційних технологій з авторським майстер класом «Крос-культурний менеджмент та управління інноваціями» завітав бізнес-тренер, підприємець, дипломат, науковий керівник більш ніж 200 дипломних робіт МВА Валеріан Макацарія.