Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

• 26 березня 2018
  • 234

В Університеті культури провели III Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

«15х4»
  • 16 березня 2018
  • 329

«15х4»

Факультет економіки, права та інформаційних технологій у рамках науково-просвітницького проекту «15х4» організував 4 пізнавальні лекції. Модераторами заходу були перший проректор КНУКіМ – Ігор Бондар і декан ФЕПІТ – Олена Тимошенко.

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості
  • 08 березня 2018
  • 382

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості

У рамках проекту керівництва Університету культури «Весна-реформ» на ФЕПІТ відбудеться круглий стіл «Роль освіти у самореалізації сучасної особистості». Метою конференції було обговорення проблем і перспектив розвитку освітніх інновацій в Україні.

Спортивні перемоги викладачів
  • 21 лютого 2018
  • 382

Спортивні перемоги викладачів

Насиченим і результативним на спортивні перемоги виявився лютий місяць для науково-педагогічних працівників Університету культури.

Вручення дипломів молодшим спеціалістам
  • 20 лютого 2018
  • 444

Вручення дипломів молодшим спеціалістам

15 лютого 2018 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія, присвячена врученню дипломів випускникам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

День жінок в науці
  • 14 лютого 2018
  • 363

День жінок в науці

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбувся круглий стіл, присвячений святкуванню Міжнародного дня жінок в науці, що відзначається в світі 11 лютого.

Вручення дипломів випускникам-магістрам
  • 14 лютого 2018
  • 373

Вручення дипломів випускникам-магістрам

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам.

Науково-просвітній проект «15х4»
  • 11 лютого 2018
  • 361

Науково-просвітній проект «15х4»

В рамках інноваційного освітнього проекту «15х4», до якого долучився Факультет економіки, права та інформаційних технологій Університету культури і мистецтв, відбулася перша освітня науково-практична зустріч. Проект «15х4» – це некомерційне об’єднання вчених і провідних фахівців-практиків, які в процесі його реалізації доводять до широкого загалу сутність системних викликів сучасності і шляхи їх подолання.

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей
  • 03 лютого 2018
  • 461

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей

Щодня сотні майбутніх абітурієнтів відвідують факультет економіки, права та інформаційних технологій.Науково-педагогічні працівники факультету надають кваліфіковані консультації стосовно умов вступу до нашого університету.

Виробнича практика студентів-економістів
  • 01 лютого 2018
  • 320

Виробнича практика студентів-економістів

Виробнича практика студентів спеціальності «Економіка» проходить більше ніж на п’ятдесяти підприємствах, установах, відомствах України, серед яких можна визначити такі відомі як: Апарат Верховної Ради України.

Правознавці на практиці
  • 22 січня 2018
  • 364

Правознавці на практиці

У юристів продовжується практика у органах (звісно у органах державної влади).

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech
  • 20 січня 2018
  • 309

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech

Студенти Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ продовжують знайомитись із провідними компаніями ІТ-галузі у рамках ознайомчої практики. Цього разу КНУКіМівці разом з завідувачем Кафедри комп’ютерних наук Оленою Чайковською завітали до компанії Miratech.

Ознайомча практика студентів ЮР-17
  • 15 грудня 2017
  • 365

Ознайомча практика студентів ЮР-17

В рамках ознайомчої практики ФЕПіТ студенти ЮР-17 відвідали одну з найкращих бібліотек України - Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого (раніше — Національна парламентська бібліотека України).

Нашим захисникам від ФЕПіТ!
  • 06 грудня 2017
  • 235

Нашим захисникам від ФЕПіТ!

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

День студента з ФЕПіТ
  • 21 листопада 2017
  • 293

День студента з ФЕПіТ

17-ого листопада факультет економіки, права та інформаційних технологій гучно привітав своїх студентів з їх професійним святом.