Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей
  • 03 лютого 2018

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей

Щодня сотні майбутніх абітурієнтів відвідують факультет економіки, права та інформаційних технологій.Науково-педагогічні працівники факультету надають кваліфіковані консультації стосовно умов вступу до нашого університету.

Виробнича практика студентів-економістів
  • 01 лютого 2018

Виробнича практика студентів-економістів

Виробнича практика студентів спеціальності «Економіка» проходить більше ніж на п’ятдесяти підприємствах, установах, відомствах України, серед яких можна визначити такі відомі як: Апарат Верховної Ради України.

Правознавці на практиці
  • 22 січня 2018

Правознавці на практиці

У юристів продовжується практика у органах (звісно у органах державної влади).

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech
  • 20 січня 2018

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech

Студенти Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ продовжують знайомитись із провідними компаніями ІТ-галузі у рамках ознайомчої практики. Цього разу КНУКіМівці разом з завідувачем Кафедри комп’ютерних наук Оленою Чайковською завітали до компанії Miratech.

Ознайомча практика студентів ЮР-17
  • 15 грудня 2017

Ознайомча практика студентів ЮР-17

В рамках ознайомчої практики ФЕПіТ студенти ЮР-17 відвідали одну з найкращих бібліотек України - Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого (раніше — Національна парламентська бібліотека України).

Нашим захисникам від ФЕПіТ!
  • 06 грудня 2017

Нашим захисникам від ФЕПіТ!

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

День студента з ФЕПіТ
  • 21 листопада 2017

День студента з ФЕПіТ

17-ого листопада факультет економіки, права та інформаційних технологій гучно привітав своїх студентів з їх професійним святом.

Наші нові спортивні досягнення
  • 21 листопада 2017

Наші нові спортивні досягнення

Команда Російської 70, в складі якої студенти нашого факультету - Кобець Сергій (група ЮР-14), Дмитро Науменко (група ЕКО-14) та Яцута Олександр (староста групи ЮР-15) стала переможцями футбольного протистояння гуртожитків з рахунком 3:2!

КНУКіМ зустрічає випускників!
  • 08 листопада 2017

КНУКіМ зустрічає випускників!

Сьогодні гостем для студентів кафедри правознавства Фепіт Кнукім став випускник кафедри, успішний юрист з юридичної компанії «Global law» - Олександр Сіроштан.

Наші студенти побували на молокозаводі "Яготинське"
  • 03 листопада 2017

Наші студенти побували на молокозаводі "Яготинське"

У рамках тижня куратора, який був оголошений на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій, студенти Кафедри економіки відвідали два потужних підприємства: ТОВ «Еталон-Україна» та Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Тиждень куратора оголошується відкритим

Тиждень куратора оголошується відкритим

Тиждень куратора оголошується відкритим. 🎉🎊 Недільний осінній вечір наші студенти спільно з викладачами провели в театрі. І хоча за вікном холодно, але в душі панує тепло від неймовірної вистави, подарованої надзвичайно талановитими акторами Молодого театру.🎦🎭

Університет святкує Halloween

Університет святкує Halloween

І вкотре КНУКіМ вражає!😃 Сьогодні університет святкував Halloween💣 Неперевершена святкова програма та незабутні емоції чекали на студентів.

Економісти на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"
  • 02 листопада 2017

Економісти на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"

А поки місто прокидається, економісти вже знаходяться на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"!😃