Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Студенти у Конституційному Суді України
  • 566

Студенти у Конституційному Суді України

Студенти кафедри Правознавства ФЕПІТ потрапили в саме серце конституційного процесу держави, відвідавши Конституційний Суд України.

Майбутні юристи завітали в гості до колег
  • 577

Майбутні юристи завітали в гості до колег

Студенти групи ЮР-46 кафедри Правознавства ФЕПІТ завітали до Національної академії внутрішніх справ та Музею МВС України, який діє як наукова та культурно-освітня установа, а музейні експозиції широко використовуються у навчально-виховному процесі.

Зустріч студентів ФЕПІТ з лінійним продюсером 3D-шоу «Вартові мрій» і «Зимова країна»
  • 563

Надихнувшись різдвяною атмосферою зимового ВДНГ студенти 1-го курсу Факультету економіки права та інформаційних технологій, Кафедри економіки та Кафедри комп’ютерних наук, разом з викладацьким складом зустрілися із лінійним продюсером 3D-шоу «Вартові мрій» і «Зимова країна» Олексієм Басмановим.

Національна Парламентська бібліотека України
  • 602

Національна Парламентська бібліотека України

Другий етап ознайомчої практики студенти групи ЮР-46 кафедри Правознавства ФЕПІТ розпочали у стінах Національної Парламентської бібліотеки України.

Фахова практика КНУКіМівців
  • 12 січня 2017
  • 559

Фахова практика КНУКіМівців

Студенти 1-го курсу Кафедри економіки Факультету економіки права та інформаційних технологій КНУКіМ відвідали головне відділення Першого українського міжнародного банку. ПУМБ – це банк, який працює в Україні з 1991-го року і у системі своєї роботи спирається на міжнародні стандарти, які дозволяють користуватися його послугами не тільки на території держави, а й далеко за її межами.

Як стати успішним
  • 22 грудня 2016
  • 535

Як стати успішним

Кафедра економіки ФЕПІТ зогранізувала для студентів 1-го курсу зустріч із підприємцем, директором бізнес-школи, президентом благодійного фонду та громадської організації «Точка опори» Іваном Жураковським

Кабінет Міністрів України
  • 18 грудня 2016
  • 554

Кабінет Міністрів України

Студентам 1-го курсу разом з професорсько-викладацьким складом Кафедри економіки ФЕПІТ вдалося побувати на екскурсії владними коридорами

Економіка сфери послуг: як, що і для чого?
  • 17 грудня 2016
  • 518

Економіка сфери послуг: як, що і для чого?

У рамках ознайомчої практики студенти 1-го курсу Кафедри економіки відвідали готель «Holiday Inn Kiev», який входить у міжнародну мережу InterContinental Hotels Group.

Відвідування першокурсниками Київської міської державної адміністрації
  • 530

Відвідування першокурсниками Київської міської державної адміністрації

Першокурсники Кафедри правознавства та Кафедри економіки ФЕПІТ завітали до Київської міської державної адміністрації.

Роль обліку й аудиту в підприємницькій діяльності
  • 528

Роль обліку й аудиту в підприємницькій діяльності

В рамках ознайомчої практики для студентів 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій відбулась лекція від директора “Аудиторської фірми КМК” Раїси Камінської.

Всеукраїнський тиждень права 2016
  • 596

Всеукраїнський тиждень права 2016

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права та до Міжнародного дня прав людини Кафедрою правознавства було організовано майстер-класс “Права та свободи людини і громадянина”.

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу
  • 14 грудня 2016
  • 597

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу

Студенти групи КН-26 Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ із задоволенням приступили до своєї ознайомчої практики.

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.
  • 12 грудня 2016
  • 536

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.

Студенти-першокурсники факультету економіки, права та інформаційних технлологій поринули у захоплюючу подорож найбільшою пивоварню Європи ПАТ "Оболонь".

Міжнародний день студента
  • 18 листопада 2016
  • 542

Міжнародний день студента

З нагоди Міжнародного дня студента на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбувся грандіозний концерт.

Американський досвід для українських студентів
  • 15 листопада 2016
  • 482

Американський досвід для українських студентів

До студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ завітали досвідчені керівники та цікаві спікери з Америки – Wayne Morris і Mark Frics.