Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Всеукраїнський тиждень права 2016
  • 15 грудня 2016
  • 574

Всеукраїнський тиждень права 2016

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права та до Міжнародного дня прав людини Кафедрою правознавства було організовано майстер-класс “Права та свободи людини і громадянина”.

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу
  • 14 грудня 2016
  • 592

Студентська практика як невід’ємна складова навчального процесу

Студенти групи КН-26 Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ із задоволенням приступили до своєї ознайомчої практики.

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.
  • 12 грудня 2016
  • 525

Студенти-першокурсники відвідали найбільшу пивоварню Європи ПАТ “Оболонь”.

Студенти-першокурсники факультету економіки, права та інформаційних технлологій поринули у захоплюючу подорож найбільшою пивоварню Європи ПАТ "Оболонь".

Міжнародний день студента
  • 18 листопада 2016
  • 527

Міжнародний день студента

З нагоди Міжнародного дня студента на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбувся грандіозний концерт.

Американський досвід для українських студентів
  • 15 листопада 2016
  • 470

Американський досвід для українських студентів

До студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ завітали досвідчені керівники та цікаві спікери з Америки – Wayne Morris і Mark Frics.

Знайомство другого курсу юристів із судочинством
  • 08 листопада 2016
  • 520

Знайомство другого курсу юристів із судочинством

Знайомство другого курсу юристів із судочинством Сьогодні у рамках вивчення курсу «Судова риторика» студентам запропонували змоделювати справжнє судове засідання. Ініціатором практичного заняття стала викладач факультету Маложон Олена Іванівна.

Група ЮР-15 на куражі!
  • 08 листопада 2016
  • 507

Група ЮР-15 на куражі!

Група ЮР-15 на куражі! Прямо під першим снігом студенти провели культурно-оглядові прогулянки старим і сучасним Києвом.

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас
  • 519

GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас

Сьогодні все стає мобільним: сайти, гаманці, пошта, спілкування. Для того, щоб допомогти бажаючим стати «мобільними» і навчитися створювати додатки для Android, GoIТ Co-learning Space провів Live-coding майстер-клас, який відвідали студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ КНУКіМ разом зі своїм куратором Костянтином Ткаченком.

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»
  • 516

Катерина Москаль: «Весь світ повинен знати твою історію»

На Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбулась зустріч із директором Міжнародного PR-агенства «Pleon Talan» – Катериною Москаль (Лаврищевою).

• 458

3 листопада 2016 року в рамках кураторської години студенти першого курсу групи ЮР-46 спеціальності «Право» факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКІМ відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та Музей історичних коштовностей України.

Технологічний пакт-2020
  • 27 жовтня 2016
  • 496

Технологічний пакт-2020

Студенти Кафедри комп’ютерних наук із куратором Катериною Коцюбівською взяли участь у роботі круглого столу «Технологічний пакт-2020 в Нідерландах: можливості для України».

Бізнес і університети
  • 26 жовтня 2016
  • 514

Бізнес і університети

Завідувачі кафедр культурно-дозвіллєвої діяльності і комп’ютерних наук Ірина Петрова та Олена Чайковська, а також викладачі КНУКіМ взяли участь у Національному форумі «Бізнес і університети».

Досліджуємо ІТ-інновації
  • 26 жовтня 2016
  • 511

Досліджуємо ІТ-інновації

В умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій і впровадження комп’ютерної техніки в різні сфери людської діяльності абсолютно природньо спостерігати за розвитком інновацій у медичній сфері, в якій все частіше використовують сучасні програмні засоби діагностики та лікування.

«Особистий бюджет: від теорії до практики»
  • 25 жовтня 2016
  • 493

«Особистий бюджет: від теорії до практики»

Бізнес-тренер Platinum Bank Україна Наталія Дорошенко провела майстер-клас з фінансової грамотності для студентів Факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ, навчивши молодь правильно розпоряджатися своїми грошима.

Давньоукраїнські манускрипти – повернення в культурний простір
  • 24 жовтня 2016
  • 516

Давньоукраїнські манускрипти – повернення в культурний простір