Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

День народження кафедри правознавства
  • 10 жовтня 2017

День народження кафедри правознавства

Сьогодні, в стінах нашого університету, відбулося урочисте святкування з нагоди дня народження кафедри правознавства. Цей захід проходив під егідою нещодавно минулого професійного свята правників: 8 жовтня – день, коли в України щорічно відзначається День юриста. Так, ми спостерігаємо деяку символічність – день народження кафедри правознавства та щорічне свято юриста збіглися неспроста.

У гостях в ФЕПІТ: успішний випусник
  • 01 червня 2018

У гостях в ФЕПІТ: успішний випусник

"Міс та Містер" КНУКіМ 2018
  • 31 травня 2018

"Міс та Містер" КНУКіМ 2018

У столичному клубі Belétage пройшла найочікуваніша та найграндіозніша подія року Київського національного університету культури і мистецтв «Міс і Містер КНУКіМ 2018».

«Культурні коди. Їх вплив на реальність».
  • 19 травня 2018

«Культурні коди. Їх вплив на реальність».

Сьогодні студенти кафедри економіки та кафедри правознавства, факультету економіки, права та інформаційних технологій, відвідали майстер-клас Валеріана Макацарія на тему: «Культурні коди. Їх вплив на реальність».

Похід у музей «Меморіал жертв Голодомору»
  • 07 травня 2018

Похід у музей «Меморіал жертв Голодомору»

Наші юристи першокурсники групи ЮР-17 разом із своїм куратором Столяр Людмилою Миколаївною та доцентом Кафедри правознавства Маложон Оленою Іванііною  в рамках вивчення дисципліни «Історія держави і права України», відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»

Лекція Дениса Ліфінцева
  • 03 травня 2018

Лекція Дениса Ліфінцева

На Факультеті економіки, права та інформаційних технологій студенти 2-ого курсу кафедри економіки прослухали лекцію відомого практика та експерта з крос-культурних комунікацій, який має досвід викладання студентам з багатьох країн.

Проект «15/4»: продовження
  • 03 травня 2018

Проект «15/4»: продовження

Факультет економіки, права та інформаційних технологій втретє організував 4 науково-популярні лекції в рамках інноваційно-освітнього проекту «15/4».

МАЙБУТНІ ЮРИСТИ ЗАВІТАЛИ ДО ВЕРХОВНОГО СУДУ
  • 26 квітня 2018

МАЙБУТНІ ЮРИСТИ ЗАВІТАЛИ ДО ВЕРХОВНОГО СУДУ

26 квітня студенти спеціальності «Право» факультету економіки, права та ІТ Київського національного університету культури і мистецтв за ініціативи викладачів кафедри правознавства Бурдоносової М.А., Маложон О.І. та провідного юрисконсульта «Юридичної клініки» Кучеренко А.О. відвідали Верховний Суд та Кловський палац.

"Світові тенденції розвитку освіти"
  • 20 квітня 2018

"Світові тенденції розвитку освіти"

Нещодавно, студенти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із завідувачем Кафедри Солохою Дмитром Володимировичем та зі своїм куратором Ковальовою Марією Леонідівною відвідали круглий стіл на базі Національного університету харчових технологій, на тему: "Світові тенденції розвитку освіти".

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»
  • 17 квітня 2018

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» за темою «Дактилоскопія» пройшло для студентів ІІІ курсу кафедри «Правознавство» 🎓

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"
  • 05 квітня 2018

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"

Нещодавно, у студентів 2-го курсу кафедри економіки, разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відбувся круглий стіл на тему: «Економісти минулого та сучасності. Їх вагомий внесок в економічну історію світу».

Студенти на лекції Міши Фомитського

Студенти на лекції Міши Фомитського

Студенти ІІ-го курсу кафедри економіки разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відвідали відкриту лекцію Міши Фомитського – експерта у торгівлі деривативами, ризик-менеджменті та моделюванні волативності.

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»
  • 31 березня 2018

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»

В Університеті культури відбулась серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність», присвячених питанням розвитку цифрових технологій у бібліотеках, музеях, архівах та їх цифрової євроінтеграції.

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"
  • 31 березня 2018

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"

Нещодавно, 23 березня, студенти-економісти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій в рамках курсу дисципліни «Фінанси» прослухали цікаву лекцію: «Які насправді реформи потрібні Україні. Програма реформ «Вільна економіка», Михайла Чернишова, який є Директором Інституту вільної економіки.

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"
  • 26 березня 2018

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"

Пропонуємо Вам познайомитися з цьогорічними учасниками конкурсу "Міс та Містер Фепіт" та переглянути результати недавньої фотосесії.