Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

"Світові тенденції розвитку освіти"
  • 20 квітня 2018
  • 159

"Світові тенденції розвитку освіти"

Нещодавно, студенти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із завідувачем Кафедри Солохою Дмитром Володимировичем та зі своїм куратором Ковальовою Марією Леонідівною відвідали круглий стіл на базі Національного університету харчових технологій, на тему: "Світові тенденції розвитку освіти".

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»
  • 17 квітня 2018
  • 132

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» за темою «Дактилоскопія» пройшло для студентів ІІІ курсу кафедри «Правознавство» 🎓

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"
  • 05 квітня 2018
  • 151

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"

Нещодавно, у студентів 2-го курсу кафедри економіки, разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відбувся круглий стіл на тему: «Економісти минулого та сучасності. Їх вагомий внесок в економічну історію світу».

Студенти на лекції Міши Фомитського
  • 175

Студенти на лекції Міши Фомитського

Студенти ІІ-го курсу кафедри економіки разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відвідали відкриту лекцію Міши Фомитського – експерта у торгівлі деривативами, ризик-менеджменті та моделюванні волативності.

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»
  • 165

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»

В Університеті культури відбулась серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність», присвячених питанням розвитку цифрових технологій у бібліотеках, музеях, архівах та їх цифрової євроінтеграції.

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"
  • 151

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"

Нещодавно, 23 березня, студенти-економісти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій в рамках курсу дисципліни «Фінанси» прослухали цікаву лекцію: «Які насправді реформи потрібні Україні. Програма реформ «Вільна економіка», Михайла Чернишова, який є Директором Інституту вільної економіки.

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"
  • 26 березня 2018
  • 213

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"

Пропонуємо Вам познайомитися з цьогорічними учасниками конкурсу "Міс та Містер Фепіт" та переглянути результати недавньої фотосесії.

• 26 березня 2018
  • 178

В Університеті культури провели III Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

«15х4»
  • 16 березня 2018
  • 244

«15х4»

Факультет економіки, права та інформаційних технологій у рамках науково-просвітницького проекту «15х4» організував 4 пізнавальні лекції. Модераторами заходу були перший проректор КНУКіМ – Ігор Бондар і декан ФЕПІТ – Олена Тимошенко.

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості
  • 08 березня 2018
  • 286

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості

У рамках проекту керівництва Університету культури «Весна-реформ» на ФЕПІТ відбудеться круглий стіл «Роль освіти у самореалізації сучасної особистості». Метою конференції було обговорення проблем і перспектив розвитку освітніх інновацій в Україні.

Спортивні перемоги викладачів
  • 21 лютого 2018
  • 310

Спортивні перемоги викладачів

Насиченим і результативним на спортивні перемоги виявився лютий місяць для науково-педагогічних працівників Університету культури.

Вручення дипломів молодшим спеціалістам
  • 20 лютого 2018
  • 337

Вручення дипломів молодшим спеціалістам

15 лютого 2018 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія, присвячена врученню дипломів випускникам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

День жінок в науці
  • 14 лютого 2018
  • 275

День жінок в науці

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбувся круглий стіл, присвячений святкуванню Міжнародного дня жінок в науці, що відзначається в світі 11 лютого.

Вручення дипломів випускникам-магістрам
  • 14 лютого 2018
  • 289

Вручення дипломів випускникам-магістрам

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам.

Науково-просвітній проект «15х4»
  • 11 лютого 2018
  • 278

Науково-просвітній проект «15х4»

В рамках інноваційного освітнього проекту «15х4», до якого долучився Факультет економіки, права та інформаційних технологій Університету культури і мистецтв, відбулася перша освітня науково-практична зустріч. Проект «15х4» – це некомерційне об’єднання вчених і провідних фахівців-практиків, які в процесі його реалізації доводять до широкого загалу сутність системних викликів сучасності і шляхи їх подолання.