Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»

Кафедра правознавства КНУКіМ запрошує на навчання! Нагадуємо, що початок прийому документів 2017 з 12 липня. Прийомна комісія нашого факультету чекатиме вас в головному корпусі КНУКіМ вул. Щорса (Є. Коновальця) 36 в ауд. 414 з 8:00 по 22:00!

«Приймальна комісія»
  • 14 липня 2017

«Приймальна комісія»

Нагадуємо, що початок прийому документів 2017 з 12 липня. Прийомна комісія нашого факультету зустрічає абітурієнтів!)

Ми – це ФЕПІТ!
  • 21 квітня 2017

Ми – це ФЕПІТ!

У межах «Тижня Факультету економіки, права та інформаційних технологій» на головній площі університету культури студенти влаштували танцювальний флешмоб «Ми – це ФЕПІТ».

Тиждень ФЕПІТ
  • 20 квітня 2017

Тиждень ФЕПІТ

В Університеті культури розпочався «Тиждень Факультету економіки, права та інформаційних технологій», програма якого насичена науковими, розважальними, доброчинними, інтелектуальними і пізнавальними заходами.

Майстер-клас з робототехніки
  • 28 березня 2017

Майстер-клас з робототехніки

Студенти першого курсу Кафедри комп’ютерних наук Факультету економіки, права та інформаційних КНУКіМ технологій стали учасниками майстер-класу з робототехніки.

Університет культури – міжнародна освітня платформа ІТ-інновацій
  • 14 березня 2017

Університет культури – міжнародна освітня платформа ІТ-інновацій

КНУКіМ – став організаційною платформою для проведення засідання Ради IFIP (Міжнародної федерації з обробки інформації).

Дні відкритих дверей у КНУКіМ
  • 18 лютого 2017

Дні відкритих дверей у КНУКіМ

Дні відкритих дверей у КНУКіМ в самому розпалі і саме тому Факультету економіки, права та інформаційних технологій в черговий раз приємно зустрічати у своїх стінах випускників шкіл, училищ та коледжів з усієї України.

Магістри 2017
  • 18 лютого 2017

Магістри 2017

Практика у самому серці Національного банку Україні
  • 05 лютого 2017

Практика у самому серці Національного банку Україні

Студенти 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки відвідали Національний банк України.

За лаштунками Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка
  • 05 лютого 2017

За лаштунками Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка

Студенти 1-го курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із викладацьким складом завітали до Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка.

GlobalLogic Ukraine: ІТ-можливості і перспективи
  • 31 січня 2017

GlobalLogic Ukraine: ІТ-можливості і перспективи

Продовжуючи знайомство із роботою міжнародних ІТ-компаній, студенти 1-го курсу групи КН-26 Кафедри комп’ютерних наук разом зі своїм куратором Ткаченком Костянтином відвідали одну з найбільших ІТ-компаній України.

ІТ-майбутнє – в Україні
  • 31 січня 2017

ІТ-майбутнє – в Україні

Студенти 1-го курсу групи КН-26 Кафедри комп’ютерних наук продовжують здобувати новий фаховий досвід у міжнародних ІТ-компаніях.

Студенти-економісти у міжнародній страховій компанії ТОВ «Євролайф-Україна ЛТД»
  • 22 січня 2017

Студенти-економісти у міжнародній страховій компанії ТОВ «Євролайф-Україна ЛТД»

Студенти 1-го курсу Факультету економіки права та інформаційних технологій Кафедри економіки відвідали міжнародну страхову компанію ТОВ «Євролайф-Україна ЛТД»

Студенти ФЕПІТ у Кабінеті Міністрів України
  • 22 січня 2017

Студенти ФЕПІТ у Кабінеті Міністрів України

Студенти ФЕПІТ групи ЮР-46 кафедри Правознавства завітали до Кабінету Міністрів України та Музею історії урядів України.

Захист магістерських робіт
  • 19 січня 2017

Захист магістерських робіт

Сьогодні на Кафедрі економіки ФЕПІТ відбувся захист магістерських робіт студентів заочної форми навчання спеціальності: "Економіка підприємства"