Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

Вручення дипломів молодшим спеціалістам
  • 20 лютого 2018

Вручення дипломів молодшим спеціалістам

15 лютого 2018 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія, присвячена врученню дипломів випускникам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

День жінок в науці
  • 14 лютого 2018

День жінок в науці

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбувся круглий стіл, присвячений святкуванню Міжнародного дня жінок в науці, що відзначається в світі 11 лютого.

Вручення дипломів випускникам-магістрам
  • 14 лютого 2018

Вручення дипломів випускникам-магістрам

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам.

Науково-просвітній проект «15х4»
  • 11 лютого 2018

Науково-просвітній проект «15х4»

В рамках інноваційного освітнього проекту «15х4», до якого долучився Факультет економіки, права та інформаційних технологій Університету культури і мистецтв, відбулася перша освітня науково-практична зустріч. Проект «15х4» – це некомерційне об’єднання вчених і провідних фахівців-практиків, які в процесі його реалізації доводять до широкого загалу сутність системних викликів сучасності і шляхи їх подолання.

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»

Кафедра правознавства КНУКіМ запрошує на навчання!

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей
  • 03 лютого 2018

В КНУКіМ продовжуються дні відкритих дверей

Щодня сотні майбутніх абітурієнтів відвідують факультет економіки, права та інформаційних технологій.Науково-педагогічні працівники факультету надають кваліфіковані консультації стосовно умов вступу до нашого університету.

Виробнича практика студентів-економістів
  • 01 лютого 2018

Виробнича практика студентів-економістів

Виробнича практика студентів спеціальності «Економіка» проходить більше ніж на п’ятдесяти підприємствах, установах, відомствах України, серед яких можна визначити такі відомі як: Апарат Верховної Ради України.

Правознавці на практиці
  • 22 січня 2018

Правознавці на практиці

У юристів продовжується практика у органах (звісно у органах державної влади).

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech
  • 20 січня 2018

Практика майбутніх ІТ-фахівців у Miratech

Студенти Кафедри комп’ютерних наук ФЕПІТ продовжують знайомитись із провідними компаніями ІТ-галузі у рамках ознайомчої практики. Цього разу КНУКіМівці разом з завідувачем Кафедри комп’ютерних наук Оленою Чайковською завітали до компанії Miratech.

День народження кафедри правознавства
  • 10 жовтня 2017

День народження кафедри правознавства

Сьогодні, в стінах нашого університету, відбулося урочисте святкування з нагоди дня народження кафедри правознавства. Цей захід проходив під егідою нещодавно минулого професійного свята правників: 8 жовтня – день, коли в України щорічно відзначається День юриста. Так, ми спостерігаємо деяку символічність – день народження кафедри правознавства та щорічне свято юриста збіглися неспроста.

Ознайомча практика студентів ЮР-17
  • 15 грудня 2017

Ознайомча практика студентів ЮР-17

В рамках ознайомчої практики ФЕПіТ студенти ЮР-17 відвідали одну з найкращих бібліотек України - Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого (раніше — Національна парламентська бібліотека України).

Нашим захисникам від ФЕПіТ!
  • 06 грудня 2017

Нашим захисникам від ФЕПіТ!

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

День студента з ФЕПіТ
  • 21 листопада 2017

День студента з ФЕПіТ

17-ого листопада факультет економіки, права та інформаційних технологій гучно привітав своїх студентів з їх професійним святом.

Наші нові спортивні досягнення
  • 21 листопада 2017

Наші нові спортивні досягнення

Команда Російської 70, в складі якої студенти нашого факультету - Кобець Сергій (група ЮР-14), Дмитро Науменко (група ЕКО-14) та Яцута Олександр (староста групи ЮР-15) стала переможцями футбольного протистояння гуртожитків з рахунком 3:2!

КНУКіМ зустрічає випускників!
  • 08 листопада 2017

КНУКіМ зустрічає випускників!

Сьогодні гостем для студентів кафедри правознавства Фепіт Кнукім став випускник кафедри, успішний юрист з юридичної компанії «Global law» - Олександр Сіроштан.