Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

"Світові тенденції розвитку освіти"
  • 20 квітня 2018
  • 27

"Світові тенденції розвитку освіти"

Нещодавно, студенти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій Кафедри економіки разом із завідувачем Кафедри Солохою Дмитром Володимировичем та зі своїм куратором Ковальовою Марією Леонідівною відвідали круглий стіл на базі Національного університету харчових технологій, на тему: "Світові тенденції розвитку освіти".

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»
  • 17 квітня 2018
  • 38

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» за темою «Дактилоскопія» пройшло для студентів ІІІ курсу кафедри «Правознавство» 🎓

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"
  • 05 квітня 2018
  • 66

Круглий стіл: "Економісти минулого та сучасності"

Нещодавно, у студентів 2-го курсу кафедри економіки, разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відбувся круглий стіл на тему: «Економісти минулого та сучасності. Їх вагомий внесок в економічну історію світу».

Студенти на лекції Міши Фомитського
  • 102

Студенти на лекції Міши Фомитського

Студенти ІІ-го курсу кафедри економіки разом з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій – Тимошенко Оленою Володимирівною, відвідали відкриту лекцію Міши Фомитського – експерта у торгівлі деривативами, ризик-менеджменті та моделюванні волативності.

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017
  • 488

«Кафедра правознавства запрошує на навчання»

Кафедра правознавства КНУКіМ запрошує на навчання!

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»
  • 85

Серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність»

В Університеті культури відбулась серія заходів «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: консолідація, інтеграція, креативність», присвячених питанням розвитку цифрових технологій у бібліотеках, музеях, архівах та їх цифрової євроінтеграції.

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"
  • 75

Лекція: "Які насправді реформи потрібні Україні"

Нещодавно, 23 березня, студенти-економісти другого курсу Факультету економіки, права та інформаційних технологій в рамках курсу дисципліни «Фінанси» прослухали цікаву лекцію: «Які насправді реформи потрібні Україні. Програма реформ «Вільна економіка», Михайла Чернишова, який є Директором Інституту вільної економіки.

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"
  • 26 березня 2018
  • 158

Учасники конкурсу "Міс та Містер ФЕПІТ 2018"

Пропонуємо Вам познайомитися з цьогорічними учасниками конкурсу "Міс та Містер Фепіт" та переглянути результати недавньої фотосесії.

• 26 березня 2018
  • 127

В Університеті культури провели III Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

День народження кафедри правознавства
  • 10 жовтня 2017
  • 306

День народження кафедри правознавства

Сьогодні, в стінах нашого університету, відбулося урочисте святкування з нагоди дня народження кафедри правознавства. Цей захід проходив під егідою нещодавно минулого професійного свята правників: 8 жовтня – день, коли в України щорічно відзначається День юриста. Так, ми спостерігаємо деяку символічність – день народження кафедри правознавства та щорічне свято юриста збіглися неспроста.

«15х4»
  • 16 березня 2018
  • 191

«15х4»

Факультет економіки, права та інформаційних технологій у рамках науково-просвітницького проекту «15х4» організував 4 пізнавальні лекції. Модераторами заходу були перший проректор КНУКіМ – Ігор Бондар і декан ФЕПІТ – Олена Тимошенко.

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості
  • 08 березня 2018
  • 229

Роль освіти у самореалізації сучасної особистості

У рамках проекту керівництва Університету культури «Весна-реформ» на ФЕПІТ відбудеться круглий стіл «Роль освіти у самореалізації сучасної особистості». Метою конференції було обговорення проблем і перспектив розвитку освітніх інновацій в Україні.

Спортивні перемоги викладачів
  • 21 лютого 2018
  • 236

Спортивні перемоги викладачів

Насиченим і результативним на спортивні перемоги виявився лютий місяць для науково-педагогічних працівників Університету культури.

Вручення дипломів молодшим спеціалістам
  • 20 лютого 2018
  • 269

Вручення дипломів молодшим спеціалістам

15 лютого 2018 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія, присвячена врученню дипломів випускникам за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

День жінок в науці
  • 14 лютого 2018
  • 226

День жінок в науці

Сьогодні на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ відбувся круглий стіл, присвячений святкуванню Міжнародного дня жінок в науці, що відзначається в світі 11 лютого.