Лабораторія професійної та практичної підготовки

Лабораторія професійно-практичної підготовки

Практична діяльність – це основа будь-якої професії.

Теоретична база для студента безперечно важлива, однак лише практика дозволяє безпосередньо ознайомитися з професією, вникнути в неї та допомогти визначитися з правильністю свого вибору. Окрім цього, студенти мають можливість зарекомендувати себе у відповідній установі та отримати професійні зв’язки, які безумовно знадобляться у майбутньому.

Саме тому наші студенти щороку проходять практику у різноманітних установах запропонованих університетом. На факультеті діє розгалужена система баз для проходження практики - в органах державної влади і місцевого самоврядування, судових та банківських установах, на підприємствах, в IT-компаніях, у підрозділах суб’єктів господарювання та у інших сферах професійної діяльності майбутніх професіоналів.

Казанська Олена Олександрівна - завідуюча лабораторією професійно-практичної підготовки