Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Кафедра Правознавства

Професійні можливості юристів

Професійні можливості юристів

Юрист (лат. jus, в перекладі — право) це фахівець, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства і практики його застосування.

Професія юриста пов’язує між собою адвоката, прокурора, суддю, слідчого, юрисконсульта, нотаріуса та юриста-міжнародника.

Які ж відмінні риси та професійні можливості та особливості професії?

Юрист – це спеціаліст в галузі права. Він знає закони та правові норми, вміє їх застосовувати, та здатен роз’яснювати їх іншим. Це експерт в області юриспруденції, який може займати будь-яку посаду у сфері юридичної діяльності – від адвоката до судді. Для цього потрібно отримати вищу юридичну освіту.

Той, хто вибрав професію юриста за покликом серця, хто бачить своє призначення в тому щоб змінити цей світ на краще, прагне зробити його безпечнішим, отримає від своєї роботи величезне моральне задоволення.

Юристи потрібні завжди. Вони забезпечують безпеку підприємницької діяльності, допомагають у вирішенні цивільних спорів і при проведенні кримінальних процесів. Дані фахівці незамінні і постійно потрібні.

Юрист може працювати:

В різноманітних юридичних інстанціях, наприклад, прокуратурі, Міністерстві юстиції, національній поліції, органах судової влади.

В структурі органів центральної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На будь-яких комерційних підприємствах.

В юридичних компаніях або самостійно займатися адвокатською діяльністю чи працювати нотаріусами.

У сфері науки та освіти.

Сама по собі професія юриста вже вважається престижною. Вони користуються повагою і мають у своєму розпорядженні масу переваг у суспільстві.

Юристи мають можливість стрімкого кар'єрного зросту. Більшість провідних і високооплачуваних посад вимагають наявності саме юридичної освіти. Так, почавши свою кар'єру, ви в результаті, шляхом наполегливої праці і постійного самовдосконалення, можете вирости до Генерального прокурора або Судді Верховного суду. Для цього важливо мати бездоганну репутацію, успішні гучні справи і докладати багато зусиль.

Найближчі події

Мы в facebook