Ресурс 2

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

Абітурієнту

Як стати студентом ФЕПІТ

Як стати студентом ФЕПІТ

Як стати студентом ФЕПІТ

Саме для Вас оголошується набір на денну, заочну та дистанційну форми навчання на базі повної середньої та вищої освіти, переводу та поновлення з інших вузів!

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий! Необхідно завітати в КНУКіМ на Факультет Економіки, Права та Інформаційних Технологій!

Ви прогуляєтесь просторими коридорами університету, поспілкуєтесь з молоддю, яка вже там навчається, та познайомитеся з Вашими майбутніми викладачами. Далі з трьох перспективних спеціальностей факультету: юрист, економіст, ITшник, ви оберете саме ту, яка найбільше вам довподоби!

КРОК ДРУГИЙ - інформаційний! Переглядаємо та запам’ятовуємо перелік предметів, встановлених Київським національним університетом культури і мистецтв для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнями «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти в 2018-2019 році.

Необхідні сертифікати ЗНО

КРОК ТРЕТІЙ - наполегливий! Починаємо готуватися до ЗНО! Відеоуроки, тести, завдання… Ви можете тренуватися розв’язувати унікальні тестові завдання формату ЗНО на різних сайтах в Інтернеті!

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ - дуже відповідальний – ЗНО. Спокійно, не панікуємо. Хвилювання – Ваш перший ворог! Ми віримо у Ваші сили та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІД-МІН-НО!

КРОК П’ЯТИЙ – подаємо документи до Приймальної комісії.

Перелік необхідних документів:

• атестат або диплом (оригінал або його завірена копія);

• додаток до атестату або диплома (оригінал або його завірена копія);

• сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти;

• 6 кольорових фотокарток 3х4 см;

• копії паспорта, ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) та оригінали зазначених документів для їх засвідченння.

Інші документи або їх копії подаються, якщо це викликано особливими умовами зарахування.

КРОК ШОСТИЙ: Наші вітання – Вас зараховано до Університету!

Не знайшли відповіді на деякі запитання? Читайте  офіційні правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв або звертайтесь до Приймальної комісії Університету.

 

Найближчі події

Мы в facebook